Pixel Car Türkiye - Online Araba Yarış Oyunu v3.1

Haberler:

  • Sitemiz Aktiftir.. Yetkili Olmak İçin Tıkla

Üyelik Sözleşmesi

Bu forumda kabul ettiğiniz koşullar çerçevesinde; kesinlikle cinsellik, yanlış, yanıltıcı, yasa dışı örgütlenme, kırıcı, kişisel gizlilik haklarını ihlal edici, uluslararası hukuka ve Türkiye Cumhuriyeti Yasaları\'na aykırı içeriği olan iletiler gönderemezsiniz. Bunun yanı sıra, telif hakkı içeren dosya vb. materyalleri de paylaşamazsınız. Spam, flood, reklam, zincirleme mektup, grup pazarlama ve taciz kesinlikle yasaktır.

Bilmelisiniz ki bu forumun sahibinin veya yöneticilerinin, gönderilen içeriğin geçerliliğini kontrol edip onaylamaları imkansızdır. Lütfen şunu unutmayın; bizler atılan her iletiyi anında görüntüleyemeyiz ve iletilerin içeriği bizim sorumluluğumuzda değildir. Paylaşılmış/verilmiş bilgilerin hiçbirinin yararlı veya bütünleyici olduğunu garanti edemeyiz. Gönderilen iletiler yalnızca yazarın görüşlerini belirtir; forumun, forum ekibinin, ortaklarının veya forumun sahibinin görüşlerini değil. Eğer gönderilmiş bir iletinin sakıncalı olduğunu düşünüyorsanız, durumu derhal bir yöneticiye veya moderatöre bildiriniz. Forumun sahipleri ve forum ekibi, makul bir zaman çerçevesi içerisinde, sakıncalı olarak nitelendirilen içeriğin kaldırılmasına yönelik bir karar alma hakkına sahiptir. Bu tümüyle manuel olarak yürütülen bir süreç olduğundan dolayı lütfen iletilerin anında kaldırılmasının veya kısmen düzenlenmesinin mümkün olamayabileceğini unutmayın. Bunlar, üyelerin profil bilgileri için de geçerlidir.

Yazmış olduğunuz mesajlardan şahsınız sorumlu tutulacaktır. Ayrıca, bu forumu, forumla bağlantılı diğer web siteleri, forum ekibini ve ortaklarını zarara uğratmamayı ve oluşabilecek zararlardan korumayı kabul etmiş sayılırsınız. Bu forumun sahipleri, forumu kullanış tarzınızın neden olduğu bir durumdan dolayı resmi bir şikâyet alırsa veya yasal işlemler bunu gerektirirse, kimliğinizi (ek olarak, bu hizmeti kullanırken hakkınızda toplanmış olan diğer bilgilerinizi) açıklama haklarını saklı tutar.

Kayıt esnasında size kullanıcı adı seçme özgürlüğü verilmektedir. Tavsiyemiz, isminizin size özgü ve etik olarak uygun olmasıdır. Kayıt etmek üzere olduğunuz kullanıcı hesabınızın parolasını gerektiğinde güvenlik ve doğrulama nedeniyle bir yönetici istisna olmak üzere hiç kimseye vermemeyi kabul etmiş sayılıyorsunuz. Bununla birlikte, başka bir kullanıcının hesabını kullanmamayı da kabul etmiş sayılıyorsunuz. Hesabınızın güvenliği için önerimiz, karmaşık ve eşsiz parolalar kullanmanızdır.

Kayıt olup parolanızla giriş yaptıktan sonra ayrıntılı olarak bilgilerinizi girebilme imkanına sahip olabileceksiniz. Düzgün ve tutarlı bilgiler vermek, sizin sorumluluğunuzdadır. Forum yöneticileri verdiğiniz bilgilerde bir tutarsızlık veya etiğe aykırı bir durum tespit ederse, gerek uyararak gerekse uyarmaksızın bunları gidermek için bilgilerinizi düzenleyebilirler. Bu durumda bazı yaptırımlar uygulanabilir.

Bilmelisiniz ki gönderdiğiniz her iletiyle birlikte IP adresiniz kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgi, foruma girişinizin engellenmesi gerekirse veya internet bağlantı sağlayıcınız (ISP) ile irtibat kurmak için kullanılabilir. Bu durum bu anlaşmanın önemli bir parçasını ihlâl etmeniz halinde oluşabilir.

Not: Forum yazılımı, tarayıcınızın önbelleğine, kullanıcı adınız ve parolanız gibi hakkınızdaki küçük bilgileri içeren çerez adında bir metin belgesi kaydeder. Bu bilgiler, SADECE foruma girişiniz için ve forumdan güvenli çıkışınız için kullanılır. Yazılım, bilgisayarınızdan, sözü edilen bu bilgiden başka hiçbir formatta veri almaz ve bilgisayarınıza bir veri göndermez.


Pixel Car Türkiye - Online Araba Yarışı Oyunu v2.0 Kuralları

-Oyun içerisinde her türlü küfür yasaktır. PM'Den edilen küfürler dahil.
-Oyunumuz bir roleplay olduğu için roleplay çerçevesine işleyecektir.
-Oyunda parça çalmak başkasının aracını çalmak yasa dışıdır.
-Oyunda dolandırıcılık,faizcilik vb gibi işlem yapanlar hapise atılacak ve asla açılmayacaktır.
-Yönetim ekibi oyuncular oyuncular ise yönetim ekibine saygılı ve sevgili olmalıdır.
-Oyunu suistimal eden herkes rütbesi ne olursa olsun ban yiyecektir.
-Oyunumuz TC içerisinde oynandığı için türkçe dilini düzgün kullanmaya dikkat ediniz.
-Oyunumuzda pornografik cinsellik şiddet içeren fotoğraf video vb paylaşımların yapılması yasak ve cezai işleme tabidir.
-Oyunumuza kayıt olarak tüm kuralları kabul etmiş bulunmaktasınız.
-Özgür bir ülkede yaşadığımız için özgür davranılabilir fakat ahlak çerçevesinden çıkılmadığı sürece.
-Din,dil,ırk,cinsiyet ayrımı olmaksızın bu oyunu oynayacaksınız.
-Yaşadığınız ne olursa olsun biz yönetim ekibine yönetmelisiniz.
-Kimse kimseye kötü veya iyi davranmak zorunda değildir.
-Oyunumuz bir emek oyunu olduğu için yapılan işlere saygınızı göstermeyi unutmayınız.
-14 Aralık 2008'de kurulan Pixel Car Türkiye ile sizin karşınıza çıkıyoruz sizde bu 10 yıllık tecrübeyi hiçe saymayınız.
-Her türlü sorun için yetkililere pm atabilirsiniz.
-Yetkililerin verdiği kararı doğru bulmuyorsanız üst düzey yetkililerden birisine mesaj atınız.
-Herkesin özel yaşantısının olduğunu unutmayınız.
-Reel yaşamda herşey olabilir.


Yukardaki kuralları okuduysanız bu kuralları kabul etmiş oluyorsunuz. "Bu kuralları okudum ve uyacağıma söz veriyorum." Demiş bulunuyorsunuz.

SimplePortal © 2008-2012, SimplePortal